Mezinárodní horský průvodce UIMLA – UIMLA International Mountain Leader

Inzerát výběr průvodců CK Alpina 2008

„Což takhle strávit léto v cizích zemích, toulat se po horách a přitom vést dobrou partu lidí? Hledáme průvodce, kteří mají dostatečnou dávku zodpovědnosti a chtějí spojit příjemné s užitečným.“

Co by měl takový průvodce splňovat? Nutností je láska k horám, schopnost vést skupinu lidí, přirozená autorita a dobrý orientační smysl. Především na průvodci závisí, jak se klientům na zájezdu líbí, takže komunikace s lidmi by pro něj neměla být nejmenší překážkou. Být průvodcem neznamená jen pohodový týden strávený v horách, ale může přinést i vypjaté situace, které vyžadují okamžité řešení a improvizaci. Nezajímá nás Váš strukturovaný životopis, zajímá nás jací jste, jaký je Váš vztah k lidem, horám, cestování … Jak hodnotíte své zkušenosti s vedením lidí, jak jste přizpůsobiví a tolerantní, kdy a kolik volného času máte a jaké jsou Vaše sportovní a jiné aktivity.

Hledáme průvodce, kteří mají čas především v období červenec až září, kdy jezdí většina našich zájezdů. Pozor: jedná se pouze o příležitostnou práci (např. při studiu či zaměstnání).

Zájemci se mohou hlásit na průvodcovskou akci na Vysočině – 28. – 30. 3. 2008. Více informací naleznete a přihlásit se můžete zde – Výběr průvodců.

V případě, že výběr v daném roce již proběhl, pište vaše e-maily na adresu pavel(zavináč)alpina.cz, příp. dopisy na adrese CK Alpina, Provazníkova 39, 613 00 Brno. Nezapomeňte také uvést kdo jste, kde bydlíte a kontakty na Vás.

Tento inzerát a další možné pracovní příležitosti v CK Alpina najdete – zde

Zanechte komentář