Mezinárodní horský průvodce UIMLA – UIMLA International Mountain Leader

RAJBAS OUTDOOR KOTLÍK – 19. – 22. listopadu 2009

LETOS ZAOSTŘENO NA  AFRIKU!
11.ročník festival filmů, setkání a dobrodružství RAJBAS OUTDOOR KOTLÍK proběhne 19.-22.listopadu v Blansku. Čtyřdenní program prezentací návštěvníky zavede na všech 7 světadílů.

Rajbas kotlík

Tentokráte nejčastěji do Afriky, o svá setkání s černým kontinentem se podělí např. Lenka Klicperová, manželé Šilhovi, Saša Ryvolová a řada dalších.

Přijede i horolezec Radek Jaroš a jubilejní desátý ročník zažije soutěž neprofesionálního filmu OKEM DOBRODRUHA. Program tradičně nezůstane za dveřmi sálů. Vlhko, voda, bláto, lezení, plazení, krápníky a pravá jeskynní tma… i to čeká na účastníky během návštěvy jinak pro veřejnost nepřístupných jeskyní Moravského krasu, proběhnou závody v běhu do vrchu se zátěží soudku limonády Grena, noční šifrovačka a  samozřejmě nebude chybět cestovatelská tancovačka.

Festival je především setkáním lidí stejných zájmů. Těch opravdově zkušených i těch, kteří ke svým velkým dobrodružstvím hledají inspiraci, prostě všech, kteří se přijdou pobavit s přáteli nebo jen chvíli snít…

Vše o programu na www.festivalrajbas.cz

PROČ PŘIJET NA RAJBAS?
Náš festival nemá ambice se stát “lacině slavným”, komerčně uspěšným a třeba jezdit po všech krajských městěch jak se nyní stává zvykem. Zůstane doma v Moravském krasu a bude se nadále snažit, aby byl ze všech nejlepší. Snažit se představit co nejzajímavější  program, což někdy nemusí znamenat  pozvat pouze profláklé mediální tváře. Bude se snažit, aby všichni dostali příležitost do festivalového dění se zapojit, aby to nebyla jen návštěva kina, ale víkend, kdy a kde se lidi budou bavit. Snažit se, aby se mohl nadále chlubit tvrzením, že má jedinečnou atmósféru a skutečně nejpestřejší nabídku programu. Že je akcí, která stejnou měrou nabízí program venku i v sálech, která dává největší příležitost k aktivní účasti a zůstavá festivalem, který nezažijete jinde a NA KTERÝ SE OPRAVDU MUSÍ PŘIJET !!!

Těšíme se na Vás, ahoj v Blansku

Zanechte komentář