Mezinárodní horský průvodce UIMLA – UIMLA International Mountain Leader

Vysoké Tatry – září 2008

Zářijová inverze – Spišská plesa u Téryho chaty

Vzpomínky na Tatry. I tak by se dal pojmenovat tento krátký článeček a fotogalerie ze zářijové návštěvy Vysokých Tater. I přes většinou zamračené počasí, jsme společně s dobrou partou lidí KTV UJEP (Katedry tělesné výchovy PF UJEP v Ústí nad Labem) navštívili velkou část těchto krásných hor. Pro lidi z katedry byl tento pobyt kurzem vysokohorské turistiky a pro zbývající to byl instruktorský kurz.

Zásahové vozidlo Horské záchranné služby u Popradského plesa

Záměr udělat velký přechod Vysokých Tater nám znemožnilo počasí, ale i tak jsme si přišli na své. Bohužel jsem musel celou naší skupinu opustit o jeden den dříve, abych mohl jet vést zájezd CK Alpiny na Hoher Dachstein. Náš pobyt Vám zajisté přiblíží nejen mé fotografie, ale i fotogalerie přátel uvedené na konci příspěvku.

Tatry jsou pro mou osobu srdeční záležitost, která se touto akcí ještě více prohloubila. Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za milé a pohodové dny mezi dobrými lidmi. Doufám, že se někdy někde brzy setkáme.

Velké Hincovo pleso

  • Odkaz na mé fotografie z této akce – zde
  • Odkaz na fotogalerii Martina Anděla – zde
  • Odkaz na fotogalerii Davida Hainalla – zde
  • Odkaz na fotogalerii Oty Louky – zde

2 komentářů k příspěvku “Vysoké Tatry – září 2008”

  1. Zavidim, takovyto nadherny tyden bych si take nejradeji uzila!! Moc pekny ikdyz kratky, ale presto vystizny clanek a hlavne pekne fotky ktere me pripomenou nadhernou slovenskou prirodu kam snad zas co nejdrive zavitam!:)

  2. Děkuji za kritiku. Slovensko je mé oblíbené a Tatry jsou skutečně nádherné !

Zanechte komentář